A propos de nous

Biz,  meslekteki 21 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizin bize kattığı enerji ile gümrük müşavirliği hizmetine yeni bir anlayış getireceğimize inanarak yola koyulduk. Bilgi ve tecrübeyle yoğrulan hizmet şiarı ile müşterilerimize; birebir iletişime dayanan, kaliteli, hızlı, güvenilir, mevzuatı en doğru şekilde yorumlayan ve çözüm odaklı; yani “butik” gümrükleme hizmeti vermeyi ilke edindik. 

Butik çalışabilmenin ön koşulunun da mutlu çalışan olduğunun bilinciyle, şirket politikamızın merkezine insanı koyarak pozitif farkındalık yarattığımıza /yaratacağımıza inanmaktayız.

Gümrük işlemlerinin tamamı bilgisayar ortamında gerçekleştirilmekte ve ithalat, ihracat, transit işlemleri, EDI (Elektronik Veri Transferi) programıyla merkez ofisimizde, elektronik ortamda gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz

Mesleğe gönül vermiş insanlar olarak, sektördeki yaklaşık 21 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizin bize kattığı enerjiyi, uzun soluklu bir proje sürecinin sonunda, idealize ettiğimiz “Gümrük Müşavirlik Hizmeti”ni verebilmek amacıyla bir araya getirdik.